Výstava Osudové roky české státnosti

Jedinečná příležitost - ani ne za polovinu výrobní ceny nabízíme jedinečnou výstavu na panelech roll-up, která je vhodná pro občany, žáky i studenty.

Výstava mapuje významné mezníky novodobé české (resp. československé) historie, a to od roku 1918 do roku 1989.Představuje vznik samostatného československého státu a významné iniciativy, které tomu v období 1. světové války předcházely, období let 1938 a 1939, Mnichovskou dohodu a okupaci českých zemí. Věnuje se nejvýznamnějšímu odbojovému činu v Evropě v období 2. světové války - atentátu zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha.

Představuje také konec nadějí a rok 1948, kdy se počátek nového budování demokracie zvrátil v další, tentokrát komunistickou, diktaturu. Seznámíte se s obdobím politické perzekuce i okupací země vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968.Ke každému roku jsou přehledně sestaveny chronologicky nejdůležitější události, popsány nejvýznamnější dokumenty, jejich smysl a význam, zobrazeny významné osobnosti.

Výstava obsahuje 23 panelů typu roll-up o velikosti 85 x 200 cm, každý v samostatném plastovém obalu. Výstava je použitá, avšak naprosto nepoškozená.

18 150,00 Kč